KOSMETYKI KEVIN.MURPHY

KEVIN.MURPHY to gama salonowych produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów, skoncentrowana na świecie mody, stworzona przez Kevina w odpowiedzi na potrzeby fryzjerów pracujących dla magazynów o modzie. Stylista fryzur był rozczarowany produktami do włosów powszechnie używanymi w branży. Uznał że potrzebne są produkty, które z jednej strony nie będą obciążały włosów, a z drugiej będą na tyle skuteczne, mocne i trwałe, że sprostają wyzwaniom stawianym przez wciąż zmieniające się w obecnych czasach trendy. Zrodzona z tej samej filozofii co produkty do pielęgnacji skóry i inspirowane tym, co w naturze najlepsze, gama produktów.

 

KEVIN.MURPHY - szamponów, odżywek, kuracji i akcesoriów do stylizacji - to przyjemne połączenie wyglądu "jak z wybiegu"i naturalnej aromaterapii, zaspokajające potrzeby każdego typu włosów. Gdy tylko jest to możliwe, produkty powstają na bazie zrównoważonych i odnawialnych składników. Produkty zawierają czyste olejki eteryczne, wyciągi z roślin i naturalne antyoksydanty. ŻADEN produkt KEVIN.MURPHY nie zawiera siarczanów ani parabenów oraz nie jest testowany na zwierzętach.

 

 

KOSMETYKI KEVIN.MURPHY

Naturalne, autentyczne i oryginalne składniki

 

ANTYOKSYDANTY

•Antyoksydanty zapobiegają niszczeniu się włosów na poziomie komórkowym, nawilżając je i odbudowując, szczególnie po zabiegach chemicznych. Zapobiegają utlenianiu.

•Jednym z podstawowych składników produktów KEVIN.MURPHY jest Australijska śliwka Kakadu, najsilniejszy antyoksydant na świecie, który ma 50 razy więcej witaminy C niż jakakolwiek inna roślina.

 

WITAMINY

•Produkty KEVIN.MURPHY wykorzystują estry witamin, które są bardziej skuteczne w zapobieganiu procesom niszczenia się włosów niż tradycyjnie używane metody.

•Witaminy są wchłaniane przez naskórek, głęboko wnikając w rdzeń włosa. Dzięki temu zapobiegają rozdwajaniu się końcówek i regenerują zniszczone włosy.

 

OLEJKI ETERYCZNE

•Olejki eteryczne naturalnie regenerują oraz działają anty-utleniająco, dzięki czemu mogą odbudowywać włosy na poziomie komórkowym. Molekuły w olejkach eterycznych są wystarczająco małe, aby przejść przez ścianę komórkową, odbudowując włosy przy samej skórze głowy w fazie anagenu,czyli aktywnego wzrostu

 

 

KOSMETYKI

•z naturalnych składników z odnawialnych źródeł przy wykorzystywaniu metod, które nie eksploatują środowiska

•nie są testowane na zwierzętach

•żaden z dostawców Kevin.Murphy również nie testuje składników na zwierzętach

 

OPAKOWANIA

•z materiałów wtórnego użycia, podlegają recyclingowi lub biodegradacji

•Kwadratowy kształt zapewnia maksymalną pojemność przy minimalnej ilości plastiku

•Część środków pieniężnych ze sprzedaży wybranych produktów przeznaczana jest na “Climat Project - Australia”, który ma na celu zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz edukację w kwestii redukcji zanieczyszczeń na całym świecie